תהילים - תפילות וסגולות

בדף זה תוכלו תמצאו תפילות וסגולות המבוססות על פי פרקי תהילים ובכלל, מסודר לפי נושאים ישנה אפשרות להשתמש בבר הניווט הימני על מנת להגיע ישירות אל הנושא המבוקש. 
 

תפילה למציאת אבידה

 

לתת צדקה ולומר 3 פעמים:

"אמר רבי בנימין, הכל בחזקת סומין, עד שהקדוש ברוך הוא מאיר את עיניהם. מן הכא, ויפקח אלוקים את עיניה ותרא באר מים, ותלך ותמלא את החמת.
אלהא דמאיר ענני, אלהא דמאיר ענני, אלהא דמאיר ענני. בזכות הצדקה שאני נודב לעילוי נשמת רבי מאיר בעל הנס, זכותו יגן עלינו, למצוא את האבידה שאיבדתי".הוסף תגובה :

שמך :
נושא התגובה :
תגובה :

שם : הדס

אמונה
תודה תודה תודה, אני עדיין רועדת מהתרגשות. אני קונסולית באחת הנציגויות בחו"ל, אתמול אבד דרכון מוכן עם אשרת כניסה לישראל של בחורה מקומית. הפכנו את המשרד ולא מצאנו. הבוקר התפללתי 3 פעמים את התפלה למציאת אבידה באמונה שלמה, שמתי במעטפה תרומה לרבי מאיר בעל הנס והלכתי יחד עם העובדת לחפש שוב, בחיפוש לא מצאתי ישבתי על הכיסא ואמרתי בבקשה ה' ורבי תעזרו לי. פתאום הגיע בחור והגיש לי את המעטה עם הדרכון בטענה שאתמול קיבל את הדרכון הזה ולא את שלו. אין מילים פשוט אין מילים. רק להאמין באמונה שלמה בקדוש ברוך הוא ורבי מאיר בעל הנס.


שם : חן טורג'מן

פלאפון
אבד לי השבוע הפלאפון שחשוב לי מאוד!! בלב תל אביב באוטובוס או ברחוב אני מקווה בעז'ה שבזכות התפילה הזאת הפלאפון יימצא אצל בן אדם צדיק שיחזיר לי אותו במהרה!אמן!! כמה צדקה לתת?


שם : חן טורג'מן

פלאפון
אבד לי השבוע הפלאפון שחשוב לי מאוד!! בלב תל אביב באוטובוס או ברחוב אני מקווה בעז'ה שבזכות התפילה הזאת הפלאפון יימצא אצל בן אדם צדיק שיחזיר לי אותו במהרה!אמן!! כמה צדקה לתת?


שם : מלכי קסטיאל

תיץ
חיפשתי במשך שעה ורבע, התחלתי להיתיאש. קראתי את זה ונתתי צדקה ואז הרמתי את העינים מהמחשב ומצאתי. עדיין יש לי טיפה צמרמורת... בררררררררר...


שם : תמר

טבעת
נעלמה לי טבעת יהלום אמיתי בבית מקווה שאמצא אותה


שם : מלכה חנה קסטיאל

ספר לימודים אם חומר למבחן הכי מעצבן בעולם
חיפסתי,וחיפשתי ולא מצאתי. עד שניזכרתי באתר הזה עשיתי את מה שצריך ותוך 30 שניות כבר מצאתי את זה בדיוק במקום שחיפסתי. באמת שצריך להאמין. אין על רבי מאיר בעל הנס.


שם : פרח

אני לא מוצאת את מפתח הכספת של העבודה שלי
חיפשתי בכל מקום כבר לא יודעת מה לעשות, עולה המון כסף תיקון, מקווה למצוא אותו בזכות התפילה.


שם : נועה

בילתי אפשרי
איבדתי את הארנק קראתי נתתי צדקה וזה פעל


שם : דוד

אני לא מוצא את החוגר!!
אני לא מוצא את החוגר!! רעיונות בבקשה, איפה לחפש?


שם : חסוי

מחשיר לפתיחת שער המושב
מטורף אמא שלי עיבדה מחשיר לפתיחת השער של המושב אמרנו ביחד את התפילה נתתי צדקה ויום אחד היא באה למישרד שלה היא הלחה לארון סתם ומצאה את האבדה


שם : אילן

מטורף!
איבדתי את הפלאפון אמרתי את התפילה הלכתי להביא צדקה ומאצתי אותו שם!!!!!!!!!!!!!!1


שם : רוני

אמיתי
ממש מדהים נאבד לאחותי הלפון אתמול ולא מצאנו והיום נאבד לי טאבלט חדש אמרתי עם אמא שלי את זה ומצאתי תוך 5 דקות צריך להאמין בלב שזה יקרה


שם : רמי

מדהים
חודשיים אני מחפש את הארנק שלי. היום החלטתי להשתמש בסגולה הזו לאחר שכבר התייאשתי מלחפש. תוך 2 דקות מצאתי!! לא להאמין!!


שם : יניר

מציאת דבריים
לצערי ערב אני לא מצאתי את מה שעבד לי


שם : עדי

למצוא דברים
זה באמת עובד יואוו!!!


שם : חסוי

זה מדהים!!
זה ממש עוזר!


שם : אופק

מפתחות
אבי אבדה את המפתחות


שם : חסוי

כסף
נאבד לי 300 שקלים של ההורים של מקווה שה' יעזור!!


שם : אביטל

קריוקי
אבי קנה לי לפני שנה מכונת קריוקי! לפני כמה שבועות השתמשתי ומאז...נאבדה! עכשיו אמרתי תפילה זאת...מקווה שאני אמצא אותה בקרוב! ה' יעזור!!! :)


שם : ורד אזולאי

תפילה
אין על התפילות שלכם,שתבורכו מן השמים.אני מקווה שאמצא את המפתחות שאיבדתי זה צרור גדול בדרך כלל אני קוראת ומוצאת. אבקש לברך את חיים הבן שלי בן ורד שיצליח בלימודים,בעבודה,בזיווג עם אישה כמו ליבו הטוב אישה צנועה שומרת שבת וערכים ועושה כבוד ושיבורך מן השמיים. שלי בת ורד שיהיה לה זיווג מוצלח מן השמיים כמו ליבה,טוב ליבה שומר שבת וערכים איש צנוע ועושה כבוד ושתצליח בקבע שלה.ושתבורך מן השמיים. שיר בת ורד עברה שלושה ניתוחים רפואה שלמה מן השמיים,הצלחה בלימודים,הצלחה בנהיגה,הצלחה להתקבל לצבא בלי שום בעיה,הצלחה מן השמיים וזווק הגון על ליבה הטוב. עופרי בת 11 שהקדוש ברוך הוא יברך אותה שתצליח בלימודים,עם החברות,בבריאות איתנה,כיבוד אב ואם וטוב ליבה ההגון.עזרה לאמא ולאבא בבית. בעלי היקר אורי בן סימי,שיכבד אותי ורד בת איבון חסיבה בשלום בית, באהבה בבית,בשמחה וששון ותתחזק בנו האמירה. קבל רינת עמך שגבנו טהרנו נורא. ושהקדוש ברוך הוא יברך אותנו לחשוב רק חיובי,ולחשוב רק טוב ולהוריד לורד בת איבון חסיבה את גלי החום שפוקדים אותה ביום יום. ושיהיה לנו שבוע טוב ומבורך. ובשורות טובות.אמן ואמן.


שם : חסוי

מציאה
אמא שלי אבדה את העגיל שלה אמרתי את התפילה ומצאתי


שם : טל

איבדתי צי'ק
איבדתי צי'ק בעבודה קראתי את זה ומצאתי את הצי'ק אחרי יומיים בעבודה אף אחד לא נגע בו


שם : יעל האמא

בקשה דחופה לעזרה
נא עזרתכם! הבן החייל נסע אתמול באגד מקרית שמונה לתל אביב בערך בשעה 19:15. תיק ובו ציוד אישי יקר ובעיקר ציוד צבאי וחשוב מאד נלקח או אבד! המוצא הישר מתבקש בכל לשון ל בקשה להיות רחמן ולהחזיר התיק לתחנת אגד מחלקת אבידות בכל מקום בארץ! ונא עזרת הציבור בתפילה שהתיק ובו כלל הציוד היקר והחשוב יימצא במהרה! התפללתי ונתתי צדקה עכשיו ונקווה לניסים גלויים ושיימצא המוצא/ הלוקח הישר וישיב האבידה במהרה עם כל תכולתה! תודה רבה רבה מראש!


שם : יהונתן

איבדתי את הארנק שלי
בארנק היה 2000 שקל ולא מצאתי אותן ואז קראתי את זה נתתי צדקה ותוך 5 דקות מצאתי


שם : דניאל

מציאת אבדה
אבדה לי טבעת יהלומים שקיבלתי לפני שבוע ליום הנשואין. לא מצאתי אותה בשום מקום! נזכרתי שייש תפילה, קראתי אותה מה״הללויה״ 3 פעמים. הילדה שיגעה אותי רצתה תירס מהקופסא שהיתה פתוחה במקרר... תנחשו מה מצאתי בפנים?! את הטבעת!! פשוט לא יאומן!!! שיתבח שמו לעד!!!


שם : חסוי

מציאת הטלפון לאחר יומיים
איבדתי את הטלפון כמעט לשלושה ימים ואמרתי רבי בינימין הכל בחזקת סומין וזה עבד!!!! תודה לה שתמשיך לעשות ניסים ונלאות לכולם


שם : סהר

מציאה
לא מצאתי את הנייד שלי מעל ל6 שעות, כבר וויתרתי וחשבתי שאין מוצא. אמרתי את התפילה והפאלפון נמצא. ה אחד ושמו אחד ישתבח שמו לעד !!!!


שם : חיים

הצלה של ממש
אנחנו חברה די צעירה וביצענו משלוח חשוב בהטסה מחו"ל. המשלוח הלך לאיבוד בדרך ומסתבר שגם לא היה מבוטח - לא האמנתי שזה בכלל אפשרי לאבד משלוח בהטסה אבל מסתבר שזה פשוט קורה לפעמים... אם הוא לא היה נמצא זה היה פשוט אסון כלכלי. מצאתי את התפילה מעלה ובאותו יום המשלוח נמצא ב"ה. מקווה שתפילה זו תעזור לרבים. שבוע טוב!


שם : יוסף יחודה

מציאת אבידה
הריני אדם חילוני אולם מכבד את מסורת עם ישראל.היום במוצש"ק פתחתי את אתר הללויה בפרק העוסק בתהילים סתם מתוך סקרנות-בפרק העוסק במציאת אבידה.לפני כחודש אבד לי חומר חשוב ביותר חיפשתי שוב ושוב הכל לשוא ! היום לאחר שאמרתי תפילה זו 3 פעמים תוך 5 דקות ( ! ) מצאתי את החומר מונח באחת מפינות הבית. ישתבח שמו לעד


שם : אהרון עזריה

אבדת כספים במזומן
אבדת כספים במזומן לפני כ 4 חודשים סכום של 24000 שח


שם : שלומית

אבדתי את בעלי
ביום בהיר אבדתי את בעלי כבר שנתיים ומאז נעלמו עקבותיו ואינו חושב על ילדיו ועל האישה כלל.


שם : רחלי

אבד תיק עם מסמכים של עבודה
אבד תיק מסמכים עם ציקים ועברת בנקית של חברה גדולה מבקשת את תפילתכם


שם : פלורנס ממן

מציאת ארנק עם כסף וצקים
מה עלי לעשות כדי למצוא לבעלי את הארנק והצקים והכסף והויזות.. הם בבית ולא מצואים מזה יומיים...


שם : שימי

צריך אמונה רוחנית
א לוי אם עושים דבר בלי להאמין בו והקדוש ברוך זה לא עוזר כל הצלחה רוחנית היא האמונה ברוחניות


שם : תקוה

מכירת דירה
שימי כוס סוכר בפינת החדר ותתפללי לבורא עולם שבזכות רחמיה וחסדיו הרבים יעזור לך במכירת הדירה


שם : tאילנה

מכירה דירה
שלום לכולם.. שמי אילנה אני רוצה למכור את הדירה ואני מבקשת אם יש ברכה למכירת בית או דירה.. מודה לכם אם תשלחו לי את הברכה באימיל תודה..


שם : הראל

אבידה
נאבד לי הארנק ובו סכום גדול! נאבד לי מכשיר יקר לליבי, נאבד לי כובע שווה ולא מצאתי כלום!!!


שם : א. לוי

חיפוש אבדה
קבלתי את המלצתכם, נתתי צדקה, אמרתי את התפילה שלוש פעמים ו... כלום! חזרתי על התפילה מספר פעמים ולא צלחה דרכי. למה????


שם : אמונה

תגובה לגב' סולנג' תדמור
במערת אליהו הנביא זכור לטוב,בחיפה, על קיר בעזרת הנשים יש תפילה למציאת דירה, שסגולתה גדולה ביותר. ברכה והצלחה


שם : סולנג' תדמור

ברכה למציאת בית
שלום וברכה אבקש את ברכתכם למציאת וקניית הבית הנכון במקום הנכון ובמחיר הנכון במהרה אמן! אני צריכה לפנות הבית הנוחכי בסוף יולי בע"ה! בברכה

 

שלח לחבר
הזמן את חברך לצפות בדף זה

הדואר שלך


הדואר של החבר
 
מדורי תהילים :
 

 
 

 

אתרי הללויה נוספים:

לרפואת מאיר אוריאל בן עידית ולעילוי נשמת מאיר בן תמו, שרה לאה בת חנה תרצה
Created by Jewtech