תהילים הללויה

קוראים פרק תהילים ומשלימים ספר יחד עם כולם

ברוכים הבאים לאתר הללויה, בואו לקחת חלק בקריאה משותפת של פרקי תהילים עד להשלמת ספר. קראו פרק תהילים לחצו על כפתור "קראתי את הפרק" והגולש הבא יקבל את הפרק שעדיין לא נקרא. כך כולנו משלימים ספרי תהילים בכל יום. חשוב! כדי להעלות שמות לברכה להצלחה לרפואה ולעילוי נשמת עליכם ללחוץ על "לחץ להקדשת פרק תהילים זה המופיע בצידו השמאלי של הפרק.
close

 
 
Tehillim for the healing of Sharon Eliyahu ben Miriam


 


 עזרו לנו לתת יותר!
אנו בהללויה רוצים להתנדב לעשות הרבה יותר. אנו בטוחים שגם לך זה נוגע. לכן אנו מזמינים אותך להיות שותף עמנו, כל תרומה כספית נחשבת כמעשר כספים. וודאי שיש בה משום מצווה של אחזקת התורה וקיום המצוות.
לתרומה והשתתפות לחץ כאן! (אפשרי - עבור כל תורם תירכש אות מתנה בספר התורה) 

 
הסגולה שרבים נושעו בזכותה בכל הדורות  

אות בספר תורה

כל הברכות! כל הישועות! להצלחה שלך במצווה אחת.

מצוות עשה מהתורה לכל יהודי להיות שותף בכתיבת ספר תורה.מאמרים אחרונים

תהילים לפי תורת הנפש חלק א - הרב מאור דוד כהן.

תהילים הספר והעם - הרב משה עמיאל

תפילות וסגולות בספר תהילים.

תפילות וסגולות לכל זמן ולכל מצב, מבוסס עפ"י הפרקים תפילות על החולים, לנשים הרות, למציאת בן זוג, פרק שירה, תיקון הכללי ועוד המון תפילות בקשות וסגולות שחוברו ע"י גדולי ישראל בכל הזמנים.

לחצו כאן לכניסה לסגולות בספר תהילים

מפתחות תהילים.

מפתחות תהילים לישועות וסגולות מסודרים לפי סדר האלף בית להתמצאות קלה, שירבו לך אוהבים, להנצל מאויב, לבניין הבית, לנצח בדין, להשפיל גאוה, להלל את ה', לאשה שמפילה, לנער חולה, לכל מיני חולאים, לקבלת חוכמה, למצוא חן וחסד, להנצל מגנבים, להסיר את עצמו מלשון הרע, לילך למלחמה, להצליח במסחר להנצל מדבר רע ועוד סגולות רבות ונפלאות מספר תהילים .הלכות ומנהגי קריאת תהילים.

הלכות קריאת תהילים ומנהגים שונים על הדקדוקים והכוונות בזמן אמירת תהילים מעלת הלימוד בספר התהילים וקדושת הספר. פירוט הלכות מעשיות ממחבר הספרים "תמימי דרך", "טוב טעם ודעת על כללי טעמי אמ"ת וניקודם בספר תהילים" הרב משה עמיאל שליט"א.


הלכות תהילים

פרושי תהילים עפ"י שיטת החסידות ותורת הנפש.

חדש בהללויה פרושי תהילים על פי תורת הנפש מחולקים לפי פרקי תהילים שיעורים מבוארים לפי תורת החסידות בהגשת הרב מאור כהן נ"י, ירידה לעומק המזמור והבנתו עפ"י פירושי המילים, הסבר מפורט לפי פשט הפסוקים והבנתם ועפ"י תורת הנפש. עוד שיעורים בוידאו יתווספו בקרוב.למה דווקא תהילים?!


גולשים יקרים, בחרנו לבנות את הללויה - האתר המרכזי לקריאת תהילים, עבורכם ועבור יקיריכם. מטרתו של האתר אחת היא, לקרב בין עם ישראל לאביהם שבשמיים, לא משנה היכן אתם נמצאים פיזית או רוחנית, ע"י קריאת פרקי תהילים כולנו פותחים את הלב ומתפללים לבורא עולם, על אף שאיננו מבינים את פירוש כל המילים, בידנו מסורת שבקריאת פרקי תהילים יש כח עצם לשבור את כל המזיקים, לקרוע את הדינים ולחבר אותנו ישירות לאבינו שבשמיים. אין חשיבות לאופן בו את/ה מגדיר/ה את עצמך/ה חילוני, חרדי, דתי, דתי לאומי, חר"דלניק, חב"דניק, ברסלבר או מה שלא יהיה, אתה, את, אנחנו כולנו יהודים!

ע"י קריאת פרקי תהילים אנו מתחברים לה', ההתחברות נוצרת ע"י הפניה, כאשר אנו פונים לבורא עולם ומבקשים את בקשותינו ושוטחים את טענותינו אזי, עפ"י ספרי הקבלה אנחנו מורידים שפע לכל העולם ולנו המבקשים, ע"י אמירת ספר תהילים שלם אנו מגבירים כח זה ומרחיבים את צינורת השפע ליקום כולו, זו אינה סגולה ששמורה רק לצדיקים, רק לדתיים זו תכונה שמוטבעת בכל יהודי, לכל יהודי יש כח להוריד שפע לעולם ולשנות את חוקי הטבע, ללא מאמץ, בפשטות ועכשיו, ע"י אתר זה גם בנוחות מכל מקום בעולם ובכל זמן.
 
איך מערכת הללויה להשלמת ספרי תהילים עובדת?!
 
המערכת סופרת את הפרק שנקרא ע"י לחיצה שלכם הגולשים על כפתור "קראתי את הפרק" בתחתית הפרק תהילים, ומעלה לגולש הבא או לגולש הנוכחי את הפרק תהילים הבא אחריו כך שכולם ביחד אפילו בקריאת פרק תהילים אחד יכולים להשלים ספר תהילים שלם ולהקדיש לכך רק שתי דקות. כמובן, שככל שגולש אחד קורא יותר פרקים זכויותיו גדלות, וכאן בקשה קטנה מחברי המערכת, אומנם קריאת פרק תהילים באתר זה נוחה אך חשוב לנו לבקש קראו את הפרקים במתינות בנחת ובכוונה גדולה זה לוקח בממוצע דקה אחת יותר. כמו כן, באתר קיימת מערכת נוספת להוספת שמות להצלחה, לרפואה ועילויי נשמת במערכת זו אתם מזכים את יקירכם או את עצמכם שזכויות פרקי תהילים שנקראים ימשכו שפע גם עליהם.
 
זכור את ... כמה דברים שחשוב לזכור בזמן הקריאה.
 
כשאנו קורים את פרקי התהילים, נטיית ליבנו הטבעית היא לבקש רחמים על עצמנו ופתרון טוב בעז"ה לכל בעיותינו והגשמת כל מאביינו, נוסף לזאת חשוב שנזכור ראשית את גלות השכינה, וגלות עם ישראל בין הגויים, חשוב שנבקש מבורא עולם את בניית בית מקדשנו והחזרת השכינה שתשרה בתוכו במהרה בימינו.
כמו כן, חשוב שנזכור את אחיינו השבויים והנעדרים, המצויים בצרה ובשביה שה' ירחם עליהם ויחזירם מהרה לחיק משפחותיהם, שלמים ובריאים בגופם ובנפשם וכל שוביהם, וכל הקמים עלינו לרעה, והחושבים והזוממים רעות על עם ישראל, ה' ינגפם, יבטלם, יגדעם יפרם ויפר עצתם ויקלקל מחשבותם, כן יאבדו כל אויביך ה'.

כלל בידנו ש "כל המבקש על חברו נענה תחילה", לכן בקריאת פרקי התהילים נזכיר כולנו את כל החולים והפצועים, את האוכלוסיות המיוחדות, את כל אלו ששוכבים חסרי אונים במחלקות השונות בבתי החולים שאינם יכולים להגיד פרקי תהילים למען עצמם, חשוב שנזכור ונזכיר אותם בקריאת התהילים שלנו, ויתאחדו כל בקשותינו עם בקשותיהם וניוושע כולנו מהרה, אמן.
 

מותנה ברכישת אות אחת (בעלות 6 ₪)
 


הכי קוראים תהילים 


רוצים לדעת כמה פרקים קראתם?!
לחצו כאן להרשמה
או לחצו כאן לרשימה המלאה
שלח לחבר
הזמן את חברך לצפות בדף זה

הדואר שלך


הדואר של החבר
 
מדורי תהילים :
 

 
 

 

אתרי הללויה נוספים:

לרפואת מאיר אוריאל בן עידית ולעילוי נשמת מאיר בן תמו, שרה לאה בת חנה תרצה

שיתופי פעולה :  אגרות קודש | עו"ד חובות והוצל"פ 
Created by Jewtech