חזרה מעולם האמת בזכות פרקי תהילים

 

לפני כמה שנים התרחש הארוע המרגש הזה.

אחר הצהרים אחד נסעה אשה דתייה ברכבה בפרטי בכביש לכיוון גוש עציון, הכביש היה עמוס והתחבורה התנהלה לאיטה. כאשר היא מגיעה סמוך לגוש, והנה הסיבה לפקק - תאונהדרכים, וגופה מוטלת על הכביש, מכוסה בסדין.
האשה ירדה מרכבה, הוציאה ספר תהילים והתחילה לקרוא בכווונה גדולה לבורא עולם שירחם על מי שמוטל שם מתחת לסדין, ככה באמצע היום, באמצע החיים, חסר אונים.
לך תדע מיהו חשבה לעצמה, רווק, נשוי, משפחה, ילדים, מתי יפנו אותו, מי הולך להיות יתום או אב שכול. בקיצור, התפללה, התפללה עם המון דמעות וכוונה גדולה מתוך ספר התהילים שלה. לאחר כחצי שעה נכנסה לרכבה והמשיכה לביתה.

לאחר כשבועיים מאותו המקרה, מתקשרת בחורה צעירה לאותה אשה דתייה, ושואלת אותה, האם היא זו שעצרה באותו היום, לצד הדרך וקראה פרקי תהילים ליד גופה בכביש ליד גוש עציון, ואותה אישה השיבה לה שאכן זו היא. הצעירה ענתה בקול חנוק מדמעות "תשמעי, אני הבחורה שהייתה מוטלת על הכביש. כולם היו בטוחים שאני מתה, לכן כיסו אותי בסדין, וחיכו לאמבולנס שיגיע, ואני שכבתי שם, ועברתי מוות קליני, ברגעים שאת קראת תהילים, כל האותיות מהספר עפו לי סביב העיניים והשיבו אותי לחיים. בזכות קריאת התהילים שלך, חזרתי לנשום, חזרתי לעולם הזה. את הצלת את חיי. ועכשיו אני מתקשרת להגיד לך תודה! תודה! תודה!.

מתברר שהצעירה הייתה בחורה חילונית לחלוטין, לאחר הארוע המרגש הזה, היא חזרה בתשובה, ומאז היא לא מפסיקה להמליץ לכולם לקרוא תהילים וכמובן, לקרוא תהילים בעצמה.

לך תדע את מי מצילים הפרקים האלה, כל פעם שמישהו קורא אותם!!
בואו נקרא כולנו תהילים, חמש דקות ביום, ולאחריהם נברך את כל מי שזקוק לברכה ולישועה ונבקש משהו קטן לעצמנו ולכל עם ישראל, הזקוק יום יום לישועות.הוסף תגובה :

שמך :
נושא התגובה :
תגובה :

שם : מרים

חזק וברוך
חזק מאוד, אין ספק לקרוא כמה שיותר תהילים, תהילים - הכלי שישמור על עם ישראל מגזרות קשות ח"ו


שם : הדסה מיטב

סיפור
סיפור מדהים ובכלל האתר הזה מדהים היתחזקתי המון למרות שאני קוראת הרבה סיפורי השגחה שיהיה החיזוק לישועת הנחטפים בקרוב ממש  


שם : זהבה טקלה

התרגשתי שקראתי את ספור
אני מאמינה באלוהים .כואב לי מאוד שאני לא שומרת שבת אני מאוד מאוד רוצה לחזור בתשובה .ספור זה רגיש אותי .אני המון חושבת על עניין זה אני רוצה לשמור שבת . אני רוצה לתחזיק .רוצה.לא לחלל שבת


שם : יואל איולקר

ספר תהילם
צריך אמונה הספר תהילים יכול להציל כול אדם אשר הוא הסיפור מרגש ביותר


שם : ענת

בהקשר למאמר
ממש מצמרר ומרגש


שם : יצחק

הייתי רוצה לפגוש בה
נכון הסיפור סיםור יפה ,וישנה עלילה רק את השחקנים אי אפשר לפגוש .לכן אחת ולתמיד אני חייב לפגוש את האדם שאמר תהילים ואת השבה לחיים . לא רק סיפורים יפים


שם : ליאורה טדגי

יישר כח
מרגש מאוד עד דמעות בעזרת ה' שכול עם ישראל יתלכדו יחד וה' יסלק את השינאה והמחלוקת


שם : ורדה

ביחס לסיפור
אכן הוא מדהים אל תישכחו לפי התנך ארץ ישראל היא מיסטית רוחו של השם יתברך מרחפת בה והכל פה תחת השגחתו יתברך וזה אומר ים של ניסים סמויים וגלויים


שם : שרגא

פשוט מדהים!
אכן לספר תהילים הכוחות לעשות נסים! מה דעתך דוד? מאשר.


שם : שרה ישראל

השראה
שמי שרה ישראל קראתי הסיפור כן אני מאמינה בניסים מהסוג הזה .כחילונית אני חושבת שעל האדם לקרוא תהילים ביום יום כשאני קוראת תהילים אני בהיי משתדלת לקרוא יום יום אך מאמינה שאם הזמן הגיע ליהודי לקרוא יום יום .הסיפור נגע לליבי מאוד ולוואי והיו עוד צדיקות כמוהה אקח סיפור זה כטיפ לחיים וכול פעם שאזדקק לחיזוק אשתמש בסיפור זה ישר כוח אשת חיל .העולם מלא בתחלואות בימים אלה, וליפול על סיפור כגון זה. מי יתן אשה יקרה ותוסיפי לשאת ולתת בזכות מיזמורי תהילים שכתב דוד המלך "עליו השלום" .

 

שלח לחבר
הזמן את חברך לצפות בדף זה

הדואר שלך


הדואר של החבר
 
מדורי תהילים :
 

 
 

 

אתרי הללויה נוספים:

לרפואת מאיר אוריאל בן עידית ולעילוי נשמת מאיר בן תמו, שרה לאה בת חנה תרצה
Created by Jewtech