שלח לחבר
הזמן את חברך לצפות בדף זה

הדואר שלך


הדואר של החבר
הרב משה עמיאל על מעלת תהילים


אשרי האיש הלומד תהילים, שדרשוהו בראשי תיבות הפסוק: ואתם ת'ה'יו ל'י' מ'מלכת כהנים, ואמרו שהוא מסוגל להביא ליראת שמים וקדושה
(הרב משה עמיאל) .
 

 
אשרי האיש הלומד תהילים, שדרשו בהם בראשי תיבות הפסוק: ל'א ת'ה'יה מ'שכלה ועקרה בארצך, ללמד שהם סגולה להפקד בזרע של קיימא, ושלא תפיל אשה פרי בטנה (הרב משה עמיאל).
 

 
אשרי האיש הלומד תהילים, שאמרו בשם החת"ס זצ"ל, כי הם מסוגלים ביותר לקרב לב בנים לאביהם שבשמים (הרב משה עמיאל).
 

 
אשרי האיש הלומד תהילים, שדרשו בהם בראשי תיבות הפסוק: ל'מטר ה'שמים ת'שתה מ'ים, ללמד שהם סגולה לירידת גשמי ברכה (הרב משה עמיאל. ורמזו למ"ש החת"ס עה"ת פרשת האזינו, שהכתוב רומז לתורה ע"פ מחז"ל אין מים אלא תורה).
 

 
אשרי האיש הלומד תהילים, שכן אמרו, כל האומר תהילים בכל יום זוכה להיות תחת כסא הכבוד. ורמז אמרו בפסוק והגדתם לאבי את כל כבודי במצרים ס"ת תלים. ועוד בשם תהילים, עולה במספר כל הלומדים בכל יום יזכו לכסא הכבוד, עם הכולל (ב' מדבר קדמות ת' כ"ח. ועוד במעטה תהלה טז ב' הרב יוסף תהילות ורבינו אפרים עה"ת).
 


הוסף תגובה :

שמך :
נושא התגובה :
תגובה :

שם : ורד אזולאי

קריאת תהילים ביום יום
אין על בורא עולם שלנו כפרה עליו הוא אחד ושמו אחד פשוטו כמשמעו תרימו את העיניים למעלה והישועה מגיעה רק דברו אליו תקראו לו והוא לידכם. לכל שאלה איגרת הרמבן שזה חזק. תהילים ביום יום התקרבות לאבא שבשמיים שמחייכים אליו השמיים מחייכים אלינו.אמן שכל עם ישראל יקרא תהילים ויתפלל ויהיה לנו נחת שלווה רוגע וביטחון באבא שלנו שבשמיים.ושיתגשמו כל משאלותינו ושל כל עם ישראל אמן ואני מבקשת אות בספר תורה על שם שלי.תודה

 

 
מדורי תהילים :
 

 
 

 

אתרי הללויה נוספים:

לרפואת מאיר אוריאל בן עידית ולעילוי נשמת מאיר בן תמו, שרה לאה בת חנה תרצה
Created by Jewtech