haleluya

אתרי היכרויות ואפליקציות מומלצות אם אתם מחפשים אהבה

אפליקציות היכרויות והיכרויות מקוונות הן כיום אחת הדרכים הפופולריות ביותר להכיר בן זוג חדש ויש יותר מ-1,400 אתרים בבריטניה לבדה, המספקים אנשים מכל תחומי החיים ותחומי העניין.

אם מעולם לא ניסית, עכשיו זה הזמן המושלם להיכנס. עשר שנים מאז השקת טינדר, שהגדירה מחדש מערכות יחסים לדור שלם, מגוון אתרי ההיכרויות מעולם לא היה גדול יותר – או מיוחד יותר. בין אם אתה כועס על כלבים, נלהב בנושאים ירוקים או אנין טעם של יינות משובחים, יכול להיות שאתה נמצא במרחק של כמה קליקים ממישהו שחולק את תחומי העניין שלך.

אתרי ההיכרויות והאפליקציות הטובות ביותר

1. הרמוניה

הכי טוב למערכות יחסים רציניות, 10/10

חברות חינם (מוגבל)

להט"ב כולל

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store וב-Google Play

שירות השידוכים המודרני eharmony טוען שלמעלה משני מיליון אנשים מצאו אהבה דרך האתר שלהם. המשתמשים נדרשים למלא חידון קצר כדי לקבוע את ערכי הליבה שלהם ביחס לאחרים, וזה נותן כלים שימושיים רבים שיעזרו להם למצוא אהבה (כולל ציוני תאימות, פרופילי אישיות ועצות ביחסים).

היכרויות

זה בחינם להירשם ולהוריד את האפליקציה, לשלוח 'חיוכים' ושוברי קרח כתובים מראש כדי להתחיל את השיחה. עם זאת, עליך להירשם לקבלת הודעות מותאמות אישית וגישה בלתי מוגבלת לפרופיל של המשחק שלך. עלויות מנוי החל מ-7.95 פאונד לחודש למשך 24 חודשים.

2. Match.com

הכי טוב לחזור לשם, 10/10

חברות חינם (מוגבל)

להט"ב כולל

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store וב-Google Play

שם נרדף להיכרויות מקוונות, ל- Match.com יש מישהו לכולם. צור פרופיל מפורט, ואז מצא את השותף הפוטנציאלי שלך באמצעות חיפוש קריטריונים. אתה יכול לעבור על "מצב זן" כדי ליצור קשר רק ממי שעומד בקריטריונים שלך.

זה בחינם להיות חבר, אבל אתה יכול לשלוח ולקבל הודעות רק אם אתה מנוי. עלויות מנוי החל מ-12.99 פאונד לחודש למשך שישה חודשים.

3. שפע של דגים

הכי טוב להוציא את הסרבול מהדייטים, 10/10

חברות חינם

150 מיליון משתמשים ברחבי העולם

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store וב-Google Play

Plenty of Fish היה אחד מאתרי ההיכרויות החינמיים הראשונים כשהושק בשנת 2003. האתר מציע תכונת שדכנית המבוססת על מבחן אישיות, כמו גם פורומים, משחקים כמו מילוי ריק ופרופילים מעמיקים. יחד עם הגיל והעבודה הסטנדרטיים, תמצאו מידע כמו משך מערכת היחסים הארוכה ביותר שלהם והאם יש להם אחים. זכור, מספר הגברים ב-Penty of Fish עולה על מספר הנשים ב-20 אחוזים.

ישנה גם אפשרות לשלם עבור תכונות נוספות, שמתחיל ב-£9.99 לחודש. בעזרת זה, תוכל לראות פרופילים מורחבים, להציג אישורי קריאה על הודעות, לבטל מודעות, לראות מי צפה בפרופיל שלך, לשלוח מתנות וירטואליות ולהיות גלוי יותר בחיפושים של חברים אחרים. אתה יכול להשתמש באתר באינטרנט או באפליקציה בטלפון.

4. עלית סינגלס

הטוב ביותר לרווקים משכילים בשנות הארבעים לחייהם, 10/10

החל מ-£24.95 לחודש

170,000 משתמשים

להט"ב כולל

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store, Google Play ו-Android Aptoide

אלו שסולדים מהחלקה שמאלה עשויים ליהנות מ- EliteSingles – אתר שמשתמש במבחן אישיות כדי להתאים משתמשים על סמך התאימות שלהם. מבחן ההתאמה המקיף לוקח בחשבון מראה, אישיות (עם שאלות על כמה אתה אופטימי ושאפתני, הכישורים החברתיים שלך, איך חברים יתארו אותך ועוד), ומה אתה מחפש בבן/בת זוג – כולל אם או לא אתה רוצה ילדים. רוב המשתמשים מחפשים מחויבות ארוכת טווח והתאמה אינטלקטואלית ול-85 אחוז מהמשתמשים יש תואר והם בין 30 ל-55 שנים.

אתה צריך להירשם כדי לשלוח הודעות למשחקים שלך, כמו גם לראות את כל התמונות שלהם ולהשאיר הערות. חברות פרימיום עולה החל מ-24.95 פאונד לחודש למשך 12 חודשים; או שאתה יכול לנסות את זה למשך שלושה חודשים (44.95 ליש"ט לחודש) או שישה חודשים (34.95 ליש"ט לחודש).

5. סינגלים כסף

הכי מתאים לבני 50 ומעלה שמחפשים אהבה, 10/10

חברות חינם (מוגבל)

להט"ב כולל

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store וב-Google Play

בעוד שסינגלים כסף הוא הפופולרי ביותר בארצות הברית, זה מתחיל לתפוס גם בבריטניה. כדי להירשם לאתר, עליך למלא מבחן אישיות מקיף, שאורך בין 15 ל-30 דקות ומטרתו לשתף אותך בהתאמה המושלמת שלך.

בעוד שהפרופילים די מפורטים, הם נשמרים מאחורי חומת תשלום. כמו כן, תצטרך לשלם כדי לשלוח הודעות למשחקים פוטנציאליים. חברות פרימיום זו עולה החל מ-$24.95 (כ-20 פאונד) למשך 12 חודשים.

6. הזמן שלנו

הטוב ביותר לפגישה עם מגוון רווקים מעל גיל 50 באזור שלך, 10/10

חברות חינם

150,000 משתמשים פעילים

להט"ב כולל

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store וב-Google Play

Our Time הוא משב רוח רענן עבור אלה שנמאס להם להחליק ורוצים לפגוש מישהו IRL (זה 'בחיים האמיתיים' בטקסט לדבר). האתר מארח אירועים קבועים לרווקים בוגרים באזורכם, בהם תוכלו לפגוש אנשים דומים. מרגיש ביישן? אתה יכול להביא איתך עד שלושה חברים לתמיכה מוסרית.

זוּג

האפליקציה נמצאת בבעלות Match Group, כלומר הפרופיל שלך יופיע באתרי היכרויות אחרים – מה שמרחיב את המאגר לפגישה עם בן הזוג הפוטנציאלי שלך.

7. הכרויות בטלגרף

הטוב ביותר לפגישה עם אנשים בעלי דעות דומות, 10/10

חברות חינם (מוגבל)

220,000 חברים ברחבי העולם

להט"ב כולל

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store וב-Google Play

ו

אתר הכרויות טלגרף הוא דרך פשוטה לפגוש רווקים בעלי דעות דומות. כשאתה מגדיר את הפרופיל החינמי שלך, פשוט תאר את סוג האדם שאתה מחפש. לאחר מכן, דפדף באתר וצפה בפרופילים של אחרים; ברגע שאתה מוצא מישהו שאתה מרגיש שהוא מתאים, שלח לו הודעה.

חברות בחינם מאפשרת לך לקרוא הודעות מהתאמות פוטנציאליות ולהשיב ב-one-liner. רק מנויים משלמים יכולים להתחיל שיחות ולכתוב הודעות אישיות מותאמות אישית. זה עולה החל מ-12 פאונד לחודש למשך 12 חודשים עבור מנוי. תמורת 10 פאונד נוספים לחודש, אתה יכול לשדרג ל-Premium, שם כל אחד יכול להשיב להודעות שלך בחינם.

8. פרשות

הכי מתאים לרווקים שמחפשים התחייבות לטווח ארוך, 9/10

חינם (מוגבל)

23,000 חברים חדשים מדי שבוע

להט"ב כולל

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store וב-Google Play

ל-Parship יש גישה מדעית לעזור לך למצוא אהבה. בהסתמך על 40 שנות ממצאים על איך לבנות מערכת יחסים מוצלחת, האתר מחלק את המשתמשים ל-36 תכונות אישיות, ומשתמש באלגוריתם תואם של 136 כללים. שאלון התאימות הוא נרחב, ומכסה הכל, החל ממה שאתה מחפש בבן זוג ועד האם אתה ישן עם חלון פתוח.

יש חלוקה די שווה בין גברים לנקבות במשתמשים, ו-52 אחוז מהם בוגרים. האתר מקבל בברכה 23,000 חברים חדשים מדי שבוע, וכמעט ארבעה מתוך 10 מוצאים את בן/בת הזוג שלהם דרך Parship. עם זאת, למרות שזה בחינם להירשם, לגשת למבחן האישיות המקיף, לראות את ההתאמות שלך ולשלוח להם 'חיוכים', אתה צריך לשלם כדי שתוכל לשלוח הודעות להתאמות שלך. חברות עולה החל מ-14.90 ליש"ט לחודש למשך 12 חודשים, אבל אתה יכול לנסות את האתר למשך שישה חודשים (19.90 ליש"ט לחודש) או שלושה חודשים (29.90 ליש"ט לחודש).

9. הכרויות מקוריות

הכי מתאים לרווקים שרוצים דרך מוזרה למצוא את The One, 9/10

החל מ-10 פאונד לאירוע

מעל 250,000 משתמשים

להט"ב כולל

זמין באינטרנט

נמאס לך להחליק נכון? הכרויות מקוריות לא כמו אפליקציות אחרות בכך שהיא מתמקדת במפגשים של רווקים במציאות. ישנם אירועי ספיד היכרויות (כולל אפשרויות וירטואליות) שבהם תפגשו בדרך כלל בין 15 ל-20 אנשים בלילה אחד. בניגוד לאירועי המהירות היכרויות של פעם, הכרויות מקוריות מבטיחות יחס שווה של גברים:נשים על ידי בקשת כל המשתתפים להזמין באינטרנט. אתה יכול להירשם להנחות וגישה לאירועים בלעדיים יותר, או פשוט לנסות אירוע (המחירים מתחילים ב-10 פאונד בלבד).

10. OkCupid

הטוב ביותר לרווקים מוזרים ופתוחים, 9/10

חברות חינם

4 מיליון משתמשים ברחבי העולם

להט"ב כולל

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store וב-Google Play

ל- OkCupid יש שאלון אישיות נרחב, שנועד להגביר את התאימות. לאחר מכן תוכל להחדיר אישיות לפרופיל שלך על ידי מענה על שאלות מוזרות, כגון "האם אתה מסדר את המיטה שלך כל יום?"

זוג קרוב

במקום להיות מופגז בהודעות, אתה יכול לשלוח הודעות רק למי שאיתם התאמת. הורדת האפליקציה ודיבור עם משתמשים היא בחינם, אך ניתן לשדרג ל-Premium עבור תכונות נוספות.

בשנת 2014, אפליקציית OKCupid הייתה הראשונה שהציגה 22 מגדרים ו-13 אפשרויות נטייה מינית. השקפה כוללת זו הפכה את OkCupid לפופולרית במיוחד, ויוצרה 91 מיליון חיבורים מדי שנה לפי האתר שלהם.

11. באמבל

הטוב ביותר להעצמת נשים, 9/10

חברות חינם

22 מיליון משתמשים ברחבי העולם

להט"ב כולל

זמין באינטרנט, ב-Apple App Store וב-Google Play

כדי לתקן את חוסר האיזון המגדרי של אפליקציות היכרויות, נשים צריכות להתחיל את השיחות ב-Bumble. פרופילים אינם מפורטים כמו באפליקציות מסוימות, אבל אתה יכול לבצע שיחות וידאו ולהכיר את ההתאמה שלך לפני שאתה נפגש.

משתמשים עצלנים נענשים ב-Bumble, מכיוון שיש לך רק 24 שעות ליזום שיחה לפני שהמשחק יפוג. האפליקציה היא בחינם לשימוש אבל אתה יכול לשדרג ל-Bumble Boost, שם אתה יכול לראות משתמשים שכבר 'עשו לך לייק', תמורת £11.16 לחודש למשך 6 חודשים או אפילו רק £2.49 ליום.

12. גפרורים בוציים

הטוב ביותר לפגישה עם אנשים כפריים, 9/10

חברות חינם (מוגבל)

300,000 משתמשים

להט"ב כולל

זמין באינטרנט

Muddy Matches נוצר על ידי שתי אחיות מרקע חקלאי שידעו את המאבקים במציאת בני זוג בעלי דעות דומות שיתאימו או יתאימו לאורח החיים שלהם, והיא זוכה בפרס עבור השם האהוב עלינו ברשימה זו. זהו אתר היכרויות צנוע, חסר תכונות מרגשות רבות של האפליקציות המודרניות, אבל אתה יכול לגלוש, לקרוא את הבלוג, לערוך את הפרופיל שלך, ואפילו 'לקרוץ' למשתמשים אחרים בחינם.

חיסרון אחד הוא שאתה לא יכול לשלוח הודעות לאנשים אחרים אלא אם כן אתה מוציא מנוי בתשלום. זה יעלה לך 8 ליש"ט לחודש, אם אתה מתחייב לשנה, או 12 ליש"ט לחודש בודד אחד, עם אפשרויות ביניהן.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
דילוג לתוכן