haleluya

הכרויות לעשירים – 7 אתרי ההיכרויות הטובים ביותר לגברים עשירים

כל אחד שונה, אז התמקדנו בשירותי היכרויות לאנשים עשירים מכל הקשת והשכבות. זה עשוי לדרוש קצת סבלנות מצידך, ואולי אפילו לנסות אתרי היכרויות מרובים של אנשים עשירים לפני שתמצא את האחד שמתאים.

אולי אתה מחפש פלוס אחד כדי להפוך את נסיעות העסקים שלך למהנות יותר. לחלופין, אולי אתה מחפש דוגמנית מהממת שתשמש כממתק זרוע באירועים. או, אולי אתה פשוט מחפש אהבה אמיתית ואמיתית.

רק דעו, מערכת היחסים או ההסכם שאתם מחפשים מחכים לכם באינטרנט איפשהו. לא משנה מה הלב שלך חפץ, זה פשוט לוקח קצת זמן ומאמץ למצוא אותו!

בלי להתעסק יותר, בואו נצלול פנימה!

דייט סוכר דדי

1. מחפש

בעבר מחפשי הסדרים, רבים רואים באתר זה כפלטפורמת ההיכרויות לגברים עשירים, וידוע כפלטפורמת ההיכרויות העשירים הגדולה בעולם. האתר מציע הסדרים פשוטים וקלים להבנה בין רווקים אטרקטיביים ומשתמשים עשירים ברחבי העולם. שני הצדדים יכולים לצפות למצוא את אתרי היכרויות באינטרנט הטובים ביותר להציע ב-Seking.

יתרונות

 • אתר ההיכרויות העשיר הפופולרי ביותר ברשת
 • ארבע נשים על כל גבר אחד באתר
 • מאובטח ומסווה ביותר.
 • תהליך ההרשמה אורך פחות מדקה.

חסרונות

 • יקר יותר בהשוואה לאתרי היכרויות אחרים, אך משתמשים איכותיים יותר.

2. RichMeetsBeautiful

RichMeetsBeautiful הוא אחד מאתרי ההיכרויות הפופולריים ביותר למיליונרים. האתר מתהדר באינספור חברים, ביקורות חיוביות וסיפורי הצלחה. חברים שמחפשים מגוון רחב של קשרים, מפלירטוט מזדמן למערכות יחסים רציניות, כולם נמצאים כאן! הכל תלוי רק באנשים, כמו גם במטרות ההיכרויות שלהם.

בניגוד לפלטפורמות היכרויות רבות, RichMeetsBeautiful פונה לגברים ולנשים המעוניינים ליהנות מחברתו של רווק אטרקטיבי. למרות שזה פופולרי יותר בקרב גברים עשירים, נשים עשירות גם מוצאות מזל כאן. אם אתה מחפש מישהו צעיר ויפה ואתה במצב טוב כלכלית, זו עשויה להיות האפשרות המושלמת עבורך. והכי חשוב, תהליך ההרשמה לוקח פחות מ-5 דקות.

יתרונות

 • מנוי פרימיום כולל מבחר תכונות יקרות ערך.
 • הוא מציע לחברים אפשרויות לבחור פרופילים אנונימיים או לחשוף את זהותם.
 • חפש את סוג ההתאמה הפוטנציאלית הספציפית שלך – סנן לפי סוג היכרויות, רווקים אטרקטיביים, גברים עשירים ועוד

חסרונות

 • רוב התכונות דורשות חשבונות פרימיום.

3. WhatsYourPrice

הבא הוא סוג ייחודי של אתר היכרויות לרווקים עשירים. אחד מאתרי ההיכרויות הטובים ביותר לגברים עשירים, יש לך יתרון על פני סצנת ההיכרויות כאן. תן או קבל תמריצים לצאת לדייטים ראשונים, לדייטים הבאים, או כל אירוע שיכול להיות! ככל שאתה יותר נדיב כחבר כאן, כך יש לך יותר הזדמנות להציע תמריצים לשותפים פוטנציאליים. בעיקרו של דבר, WhatsYourPrice מתגמל אותך על הנדיבות שלך.

זה גם מושלם כדי להימנע ממעגל הודעות הדורש זמן, משעמם עד אין קץ. במקום זאת, אתה יכול להגיע ישר לדייט. השיחה תהיה מהנה יותר ככה, בכל מקרה! הכל מאורגן וחלק ב-WhatsYourPrice.

יתרונות

 • פרופילים מפורטים מקלים על ההחלטה למי מגיע הדייט הראשון איתך.
 • רעיון חדשני, המציע סגנון היכרויות ייחודי לתעשייה
 • לפלטפורמה עצמה יש עיצוב נחמד וידידותי למשתמש שפשוט לניווט

חסרונות

 • אין אפליקציה לנייד זמינה לפלטפורמה זו

4. Millionairematch.com

כפי שהשם עשוי לרמוז, MillionaireMatch הוא אתר היכרויות המוקדש להתאמה בין מיליונרים לשותפים פוטנציאליים. בדרך כלל, זה הכי טוב להתאים גברים עשירים עם נשים רווקות יפות ברחבי העולם. אחד מאתרי ההיכרויות הטובים ביותר לגברים עשירים, האתר מציע שירות ייחודי לגברים אמידים.

בתעשייה במשך יותר מ-15 שנים, השורשים של MillionaireMatch איתנים. הם קיימים יותר מרוב שירותי ההיכרויות האחרים לגברים עשירים. ניסיון כזה נותן לו יתרון כבר, לדעת להכיל משתמשים עשירים.

יתרונות

 • בדיקות עושר והכנסה מבטיחות אוכלוסייה של אנשים אמידים באמת באתר.
 • בעסק מעל 15 שנים
 • אפליקציה לנייד זמינה גם ב-iOS וגם באנדרואיד

חסרונות

 • תכונות מוגבלות מאוד עם חשבון בחינם

5. עלית סינגלס

אחד מאתרי ההיכרויות המובילים למצליחנים ומשכילים, אנו מרגישים ש- EliteSingles ראוי לאזכור. מתוך אתרי ההיכרויות של גברים עשירים, זה המקום שבו אתה צפוי למצוא את שני הצדדים משכילים להפליא. למעלה מ-80% מהחברים מתהדרים בתואר אקדמי ומעלה. אמנם השכלה והצלחה לא תמיד שוות לעושר, אבל יש סיכוי טוב שכן. אתה יכול להתחבר לאנשי מקצוע משכילים אחרים שיש להם מטרות ואורחות חיים משותפים.

עלית סינגלס

אולי EliteSingles אינו האתר האידיאלי אם אתה מחפש פנים יפות. עם זאת, יש המלצות אחרות ברשימה שלנו לכך. רוב הסקירה שלנו מורכבת משירותי היכרויות לגברים עשירים שמקלים על זה. הפלטפורמה מציעה סקר אישיות נרחב ותהליך אימות קפדני לפני ההרשמה. עם זאת, אנו מעריכים את הנגיעות הנוספות עבור אימות ואבטחה, וזה עוזר לסלק רמאים ובזבזני זמן באתר.

יתרונות

 • סקר אישיות מעמיק עוזר לספק שירות שידוכים מושכל.
 • שיעור ההונאה הנמוך ביותר.
 • שירות שירות לקוחות 24 שעות ביממה.

חסרונות

 • לא אתר שמיועד לדייטים מזדמנים

6. eHarmony

אולי אתה לא חושב על eHarmony כשאתה בחיפוש אחר אתרי ההיכרויות הטובים ביותר לגברים עשירים, וזו בדיוק הסיבה שאנחנו צריכים להזכיר את זה. ראוי לשבחים משלה, eHarmony עושה יותר מאשר למצוא מערכות יחסים ארוכות טווח ורציניות. כגבר עשיר, זה יכול למצוא לך את סוג מערכת היחסים שאתה מחפש.

לא, אנחנו לא מתכוונים לדייטים מזדמנים. אבל למצוא מישהו אטרקטיבי לטפח איתו מערכת יחסים יפה היא בהחלט בקלפים. באמצעות אלגוריתם השידוכים החכם והידוע שלהם, אתה סוף סוף יכול למצוא מישהו שמבין אותך. עבור הרווקים העשירים שמחפשים משהו יותר אמיתי, eHarmony עשויה להיות הבחירה הטובה ביותר עבורך.

יתרונות

 • מושלם לטיפוח מערכת יחסים אמיתית, רצינית וארוכת טווח
 • אתר ההיכרויות נמצא בתעשייה כבר עשרות שנים
 • תוכניות משתלמות מקלות לרצות לנסות

חסרונות

 • לא בלעדי למשתמשים עשירים, אז לא אתר היכרויות יעודי לגבר עשיר

7. לוקסוס

לבסוף, אנו מסכמים את סקירת אתרי ההיכרויות לגברים עשירים הטובים ביותר שלנו עם Luxy. פלטפורמה חדשה יותר מרוב האחרות, היא עדיין ראויה לשבחים משלה. כאן, רווקים עשירים יכולים להתחבר ואולי אפילו להתאהב. זוהי פלטפורמה ייעודית המחויבת לקרב בין העשירים. אם אתה אחד שמעדיף למצוא שווה ערך במקום רק למצוא מישהו מושך, זה עשוי להיות הסימן שלך.

השמיים הם הגבול על Luxy, וההתאמה האידיאלית שלך מחכה לך. הפלטפורמה הזו פונה לקהל עולמי ולאנשים מכל קבוצות הגיל מעל גיל 18, וממשק המשתמש הידידותי שלה ואפשרויות הניווט עוזרות לה לצמוח בפופולריות. Luxy מופיעה ב-The Business Insider, הניו יורק טיימס, האפינגטון פוסט, CNBC, CNN ועוד. עדיין מתקרבים, מרגש לראות אותם ממשיכים למשוך תשומת לב למרחקים.

יתרונות

 • בסיס המשתמשים אטרקטיבי מאוד וגם עשיר בדרך כלל
 • רוב הפרופילים מאומתים, והאבטחה בשיא של כל הזמנים
 • לאתר יש מראה נקי ויוקרתי שרבים נהנים ממנו

חסרונות

 • אפשרות החברות הפרימיום יכולה להיות יקרה, אם כי זו לא בעיה עבור אדם עשיר.

איך למצוא רווקה מושכת

כשאנחנו מגיעים לסיומו במדריך שלנו, אנחנו רוצים להציע עצות אחרות. אם אתה מנסה לצאת עם מישהו מושך, אנחנו רוצים לעזור לך ללמוד איך למצוא את ההתאמה המושלמת. זה יכול להיות עולם מבלבל כשאתה מתחיל לראשונה, אז בואו נעבור על כמה תכונות חשובות שיש לשים לב אליהן. אם לשירות ההיכרויות שאתה מחשיב יש דגל אדום על התכונות האלה, אתה עשוי להתרחק ממנו.

היכרויות

מחסומים לכניסה

אתה לא רוצה שיהיה קל מדי להירשם לחשבון. במקום זאת, עליך לצפות לתהליך אימות ארוך, וצריך להיות שלב רישום מעמיק שעוזר. אם אתה גבר עשיר שמנסה לפרסם את העושר שלך בתור יתרון לדייטים איתך, אתה צריך למצוא אתר שמספק את זה. לרבים מאתרי ההיכרויות של גברים עשירים שהזכרנו יש בדיקות זהות, הכנסה ועושר.

גודל הקהילה

חלק משירותי היכרויות פופולריים ויש להם המון משתמשים פעילים בכל יום, ואחרים אולי לא יהיו בעלי קהל כה גדול. ככל שיותר אנשים ישתמשו בשירות, כך גדל הסיכוי שתמצא התאמה. עשה עם המידע הזה כרצונך.

בטיחות וביטחון

לבסוף, אמצעי האבטחה של שירות היכרויות לגברים עשירים צריכים להיות חזקים. אל תרשמו לחשבון או תורידו אפליקציה אלא אם כן אתם יודעים כמה טובה האבטחה באתר שלהם.

מסכם את המדריך הטוב ביותר שלנו לאתרי ההיכרויות לגברים עשירים

כפי שאתה יכול לראות, יש לא מעט אתרי היכרויות לגברים עשירים לבחירה. כל אחד מוצק בפני עצמו, אתה יכול לראות את ההבדלים והתכונות הייחודיות ביניהם. כאמור, כל אחד שונה. אנחנו יודעים ששירות ההיכרויות המושלם לגברים עשירים עשוי לא להדהד את כולם, וזו הסיבה שסיפקנו כל כך הרבה המלצות אחרות.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
דילוג לתוכן