haleluya

אתרי ההיכרויות הדיסקרטיים הטובים ביותר 2023

1. אשלי מדיסון

אשלי מדיסון פנויה עד נקודה מסוימת, תלוי מי אתה.

נשים – כל התכונות העיקריות נפתחות בחינם ב-100%.

גברים – יכולים לסנן פרופילים, להשתמש במסננים, לקרוא ביוגרפיה בחינם – תקשורת דורשת זיכויים בתשלום

רוב אתרי ההיכרויות מפעילים מערכת דומה לזה. הם חייבים להרוויח איכשהו את הכסף שלהם, ותשלום על השימוש באתר עדיף על מכירת הנתונים שלך למציע הגבוה ביותר, כמו כמה אתרי היכרויות מקוונים! חלק מאתרי פרשיות מאתגרים להסתיר את הזהות שלך מכיוון שהם רוצים ליצור קהילה שבה לא קיים שפמנון.

היכרויות דיסקרטיות

לכן, חלק מהם ידרשו לוותר על מידע מזהה עצמית, כגון הדוא"ל שלך, מספר הטלפון שלך, ובמקרים מסוימים להעלות את התמונה שלך, או שלא תוכל לגשת לתכונות העיקריות. חלק מהאתרים ידרשו ממך גם לצלם תמונה חיה תוך ביצוע הפעולה המדויקת שהם מבקשים, כמו להרים את שתי האצבעות כדי לוודא שהתמונה אמיתית.

אשלי מדיסון לא כזו! ב-AM, הם מבינים את הצורך העליון של אנשים להסתיר את זהותם – כמה גברים ונשים שמגיעים לאתר הזה הם עשירים וחזקים, ויש להם יותר מדי מה להפסיד. לכן, AM מעניקה למשתמשים את הכוח האולטימטיבי להזין מידע אקראי על הפרופיל. יש סיבה לכך ש-AM מדורגת בדרך כלל בין אתרי החיבור למבוגרים הטובים ביותר באינטרנט.

2. AdultFriendFinder

AdultFriendFinder הוא אחד משירותי ההיכרויות המקוונים הפופולריים ביותר לחיפוש בני זוג, כמו גם לשותפים מהחיים האמיתיים אם דברים משתבשים. זה מתוארך לשנת 1996, מה שהופך אותו לאחד מהאתרים המוקדמים ביותר מסוגו. חיפוש חברים למבוגרים הוא, במילים פשוטות, הכל על היכרויות מקוונות. לשירות ההיכרויות הזה יש הכל, בין אם אתה מחפש בן זוג מיני מקומי, רוצה לצפות במצלמה חיה או רוצה להצטרף לשיחות קבוצתיות. AdultFriendFinder שומר על דברים אותנטיים, בניגוד לשירותי היכרויות פופולריים אחרים.

בתור התחלה, השם הוא מתנה מתה, אבל כשאתה מבקר באתר, אתה תראה באנר ענק המכריז שהוא "קהילת הסקס והסווינגרים הגדולה בעולם". זהו למעשה מרכיב של FriendFinder Networks, הכולל מספר אתרי ואפליקציות היכרויות ובידור.

מכיוון שהאפליקציה AdultFriendFinder היא רק אפליקציית אינטרנט, לא תוכל לאתר אותה ב-PlayStore או ב-App Store. כתוצאה מכך, גם אם אתה משתמש בו במכשיר נייד, תוכל לגשת אליו רק דרך דפדפן. האתר מושך מבקרים מכל רחבי העולם החולקים את אותה מטרה. אבל, חשוב יותר, הוא מקבל פטישים וקינקים, מה שמבדיל אותו מאתרי היכרויות רבים אחרים.

אם אתה מודאג לגבי איך להצליח בהיכרויות באינטרנט קבל את התשובה בבלוגים שלנו

3. ויקטוריה מילאן

אם לנהל רומן מחוץ לנישואים זה משהו שאתה רוצה לעשות, אז השימוש ב-Victoria Milan הוא דרך דיסקרטית, בטוחה ובטוחה לעשות זאת. הם מתייחסים ברצינות לאבטחת החברים שלהם ואפילו יש להם צוות ייעודי שעוזר להסיר פרופילים ובוטים מזויפים.

באמצעות הצפנת נתונים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהם לעולם לא יחשפו את הפרטים שלך ושויקטוריה מילאן לעולם לא תופיע בדוח החיוב שלך. הרבה תכונות מהנות לנעוץ בהן שיניים, וחברים רבים באיכות גבוהה משאירים אותך עם חווית היכרויות מקוונת נהדרת. 4/5.

האם דייטים דיסקרטיים היא הבחירה הנכונה עבורך?

הביטוי "היכרויות דיסקרטיות" מעלה לעתים קרובות רעיון שלילי במוחנו שהועלה פעם אחת. ראשינו מצביעים מיד על עניינים אסורים או טאבו על פעילויות מחוץ לנישואין. עם זאת, היכרויות דיסקרטיות הן יותר מסתם הסתרת מערכות יחסים אסורות בדרך כלל – היא למעשה עוזרת לאנשים עם טעמים ונסיבות ייחודיות לשלוט באופן מלא על החוויות שלהם.

כמה מערכות יחסים אינטנסיביות היו צריכים להיות מוסתרים מסיבות שונות. בין אם מדובר במערכות יחסים רומנטיות, רגשיות או לא קשורות, חלק מאפליקציות היכרויות מציגות היכרויות דיסקרטיות כתכונה מיוחדת – כדי לתת לחבריהן את החופש להתאים אישית את חווית ההיכרויות שלהם במלואה.

אם אתם מאלה שאולי ירצו לפנות לסמטת ההיכרויות הדיסקרטית אבל עדיין לא יודעים מאיפה להתחיל, הגעתם למקום הנכון. פירטנו עבורכם במאמר זה את כל מה שאתם צריכים לדעת על היכרויות דיסקרטיות.

מה זה היכרויות דיסקרטיות?

ישנן מגוון סיבות מדוע אנשים עשויים לרצות ללכת לאפליקציות דיסקרטיות בעת היכרויות מקוונות. ישנם כמה מחקרי התנהגות אנושיים המצביעים על האופי הפוליגמי של בני אדם.

זה לא יוצא דופן בזמנים מודרניים אלה להכיר כמה זוגות שבוחרים במערכת יחסים פתוחה ואפילו נישואים. יש זוגות שעושים זאת כמעין פשרה לנסיבות הייחודיות למדי שלהם. אנשים מנהלים את העניינים האלה אבל בוחרים לשמור את זהותם מוסתרת אם הם לא רוצים להתחייב.

אבל איך יודעים אם האפליקציה מתאימה לקטגוריית היכרויות דיסקרטיות? הנה כמה אינדיקציות:

דיסקרטיות

הוא מעריך פרטיות יותר מכל

מצא בן/בת זוג לשוחח, לבלות ולהתחבר איתו, מבלי לחשוף את חייך האישיים. אתה לא צריך לחשוש כדי לצאת לדייט ולחיות חיים כפולים באינטרנט מכיוון שהאפליקציה תדאג לפרטיות שלך ותפריד את חיי ההיכרויות שלך באינטרנט.

מערכות יחסים מבוססות לרוב על הבנה הדדית ללא חיבורים

אתה לא צריך לשאול שידוך מה הם רוצים בכל פעם; לאנשים שמצטרפים לאפליקציות היכרויות דיסקרטיות תהיה אותה מטרת מערכת יחסים ללא קשרים כמוך. זה מקצץ כמות עצומה של זמן חיפוש בהשוואה לאפליקציות היכרויות כלליות שמבטיחות לך המון דברים – מערכות יחסים, דייטים, חיבורים ועוד. אם תבחר להיות באפליקציית היכרויות דיסקרטית, אתה תהיה מוקף באנשים בעלי דעות דומות כך שהאתגר היחיד שנותר הוא לחפש את האדם שירצה לעשות את זה איתך.

רק אתה צריך לדעת את זה

היכרויות דיסקרטיות אומר שרק אתה צריך לדעת את זה, אז יש לו חבורה של תכונות "מסתירות" מצוידות. אתה יכול להתאים אותו כדי "להסתיר" את עצמו כך שרק אתה תדע שהוא מותקן בטלפון שלך. תכונות ייחודיות נוספות הן יציאה אוטומטית לאחר זמן מה של חוסר פעילות. אז כשמישהו בודק את המכשיר שלך ושכחת להתנתק, הסוד שלך בטוח.

מדובר בעיקר על קשרים מחוץ לנישואים, אבל לא כל הזמן

אנשים נשואים שרוצים קצת כיף אקזוטי מגיעים לכאן כל הזמן. בצד השני יש רווקים שמחפשים אנשים נשואים בוגרים שרוצים לפלרטט או יותר. למרות זאת. זה לא תמיד קשור לעניינים.

נישה זו מתאימה לצרכים של אנשים שצריכים לצאת לדייט פרטי. לדוגמה, יש הומואים דיסקרטיים שעדיין לא מוכנים לצאת אבל רוצים לחגוג את המיניות שלהם דרך האפליקציות האלה. אפליקציות היכרויות דיסקרטיות מיוחדות קיימות למי שזקוק לה, וישנן מספר אפשרויות הקיימות בשוק כעת!

היתרונות של הכרויות דיסקרטיות

היכרויות דיסקרטיות הן פשוטות והדרך הטובה ביותר עבורך לצאת לדייט אם אתה עדיין נשוי. זה מרחיק אותך מהמון צרות שבדרך כלל היית מעורב בהן אם אתה משתמש באתרי היכרויות רגילים בזמן שאתה עדיין קשור בקשר חוקי. מלבד אלה, לנישה יש הרבה תכונות מועילות שיכולות להתאים לצרכי ההיכרויות הנוכחיים שלך. הנה כמה מהם:

אתה יכול להפריד בין החיים האישיים והפרטיים לפלרטט באינטרנט

האם אפליקציות היכרויות גורמות לך לחרדות בגלל שאתה חושש שמישהו שאתה מכיר בחיים האמיתיים עלול איכשהו להתאים איתך? זה קרה כל כך הרבה פעמים בעבר, וזה יכול להיות אחד הדברים הכי מביכים שיכולים לקרות לך. ובכן, הסר את הפחד הלא הגיוני הזה מהראש שלך אם תתחיל לצאת בדיסקרטיות.

אתה לא צריך להסתיר את הטלפון שלך

אפליקציות היכרויות דיסקרטיות הן השותפים שלך לפשע – ובכל דרך אפשרית. אתה לא צריך להסתיר את הטלפון שלך בחשדנות, רק כדי להיתפס בגלל ההתנהגות המוזרה הזו פתאום. לרוב אפליקציות היכרויות דיסקרטיות יש את התכונה להסתיר, והן לעולם לא יחשפו אותך באמצעות התראות. רוב האפליקציות מופיעות גם כחשבונות רגילים בדף חשבון הבנק שלך. זה יהיה כאילו זה מעולם לא היה קיים, ואתה בוחר את הזמן שבו זה עובד; איך זה עובד.

זה יכול לשמור על הזהות שלך מוסתרת עד שתהיה מוכן לחשיפה הגדולה

יש אנשים שבוחרים להסתיר את זהותם לאדם איתו הם יוצאים עד שהם בטוחים שהקשר יתקיים. זו, ללא ספק, הדרך הטובה ביותר לשמור על מערכת יחסים בצד הקז'ואלי של הדברים. אז אתה יכול לצאת מזה בקלות בכל זמן שתרצה מבלי לדאוג יותר מדי בדברים מסובכים.

דִיסקרֶטִי

זה יכול להגשים פנטזיות של היכרויות עם זרים

היכרויות והתקשרות עם זרים היא חוויה מרגשת. באמצעות האפליקציות הללו, תעברו מערבולת של רגשות שלא הרגשתם קודם לכן. קיום מערכת יחסים סמויה (לפעמים אפילו אסורה) ירגיש כמו פרק מרגש חדש בחיים התפלים של פעם.

עצות דיסקרטיות להכרויות מקוונות

כמו רוב פלטפורמות ההיכרויות המקוונות, ההצלחה שלך אינה בטוחה אלא אם כן תעשה את חלקך. כדי לוודא שאתה מוצא את משאלות ליבך – ועוד – הנה כמה עצות דיסקרטיות להיכרויות מקוונות לשימוש כמדריך.

לכו תמיד ליתר ביטחון

אחת התכונות החשובות ביותר שאתה צריך לחפש באפליקציית היכרויות דיסקרטית היא היכולת שלה לשמור על המידע שלך בטוח ומאובטח. זה לא משנה אם אתה רווק או נשוי, האפליקציה צריכה לדאוג לפרטיות עבורך כך שתוכל להתמקד רק בהנאה מהרגע שלך באפליקציה.

זה אמור להיות כיף

יותר מכל, האפליקציה צריכה לדגדג את הניצנים שלך! גם אם זו האפליקציה הבטוחה והשמורה ביותר בעולם, אם אינכם מוצאים את סוג הזוגיות המתאים לכם בפלטפורמה, השימוש באפליקציית היכרויות דיסקרטית מביס את מטרתה.

חפש אנשים שאולי ירצו לנצל אותך

רמאים ואנשים מזויפים נמצאים בכל מקום, ופלטפורמות היכרויות דיסקרטיות אינן חסינות מפני מוצצי הדם הללו. יהיו גברים ונשים מזויפים שיצטרפו בכוונה לכמה פלטפורמות כדי להונות אנשים. אם אתה מרגיש שמישהו מחפש רק דברים חומריים ממך, רוב הסיכויים שכן. למד כיצד לזהות את הזיופים האלה ולהגן על עצמך.

מי מצטרף לאתרי הכרויות דיסקרטיים?

כל אחד יכול להצטרף לפלטפורמות היכרויות דיסקרטיות, אבל אליהם מצטרפים בעיקר אנשים שרוצים לשמור בסוד את ענייני ההיכרויות שלהם באינטרנט. לפלטפורמות האלה מצטרפים במיוחד אנשים שמחפשים עניינים מהבילים, אבל הם לא האנשים היחידים שתמצאו כאן.

אנשים נשואים שרוצים ליהנות

פלטפורמות היכרויות דיסקרטיות נעשות בעיקר כדי לספק את הצרכים של אנשים נשואים שרוצים לחפש רומן. אפליקציית ההיכרויות הדיסקרטית הזו לאנשים נשואים מתאימה לצרכים שלהם עם כמה תכונות מהנות במיוחד לאתחול. כמובן, האפליקציה או האתר מוודאים שהיחסים בין החברים שלהם הם בהסכמה מלאה ושאף אחד לא מנוצל לרעה בפלטפורמות שלהם.

רווקים שמחפשים הרפתקאות מחוץ לנישואין

כמה רווקים שואפי הרפתקאות שיש להם טעם להתרגשות מחוץ לנישואין נוהרים גם הם לפלטפורמות האלה. רווקים ורווקות מוצאים לעתים קרובות בן זוג נשוי בפלטפורמות הללו שבהן הם יכולים ליצור מערכות יחסים ללא קשר. הם מעדיפים לעשות את זה דרך אתרי היכרויות דיסקרטיים למבוגרים כי הם יכולים לצאת מזה בקלות בלי יותר מדי השלכות מאשר כשהם עושים את זה בתוך המעגל החברתי שלהם.

מאהב זקן

הומואים דיסקרטיים

היכרויות דיסקרטיות עם הומואים היא גם אחת הסיבות לכך שנישת האפליקציה הזו הייתה קיימת. יש כמה גברים ונשים הומוסקסואלים שמחפשים הנאה רומנטית ומינית אבל עדיין לא מוכנים לצאת מהארון – טוב, עדיין לא. יש להם את הסיבות שלהם לבחור לעשות זאת ומספר אפליקציות מזהות את הסיבות הללו ולכן הם בנו עבורם מרחב מקוון שבו הם יכולים סוף סוף להיות עצמם מבלי לחשוף את זהותם.

עבור מופנמים שרוצים להיכנס למערכת יחסים עכשיו. קרא את טיפים לדייטים עבור מופנמים

האם אתה מוכן לבחור את פלטפורמת ההיכרויות הדיסקרטית המקוונת הטובה ביותר עבורך?

היכרויות דיסקרטיות מיועדות למי שאמיץ מספיק להקשיב לרצונותיהם. אין שיפוטיות בפלטפורמות האלה, רק כיף וקבלה. היכרויות דיסקרטיות הן בסיכון נמוך המתאפשרות בזכות התכונות המיוחדות שעוזרות לך להסתיר את הפעילויות הללו. צור מערכת יחסים סודית מיוחדת משלך עכשיו ונסה היכרויות דיסקרטיות!

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
דילוג לתוכן